Έναρξη παραδόσεων μαθημάτων ΥΑΕΦ148 & ΑΕΦ103

Ανακοινώνεται ότι η έναρξη των παραδόσεων του μαθήματος του Χειμερινού Εξαμήνου ΥΑΕΦ148 Φιλοσοφικά Κείμενα θα γίνει την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2020, 16:00 – 18:30 διαδικτυακά (μέσω Skype for Business). Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που θα το παρακολουθήσουν να εγγραφούν ΑΜΕΣΑ στο μάθημα στο eClass του Πανεπιστημίου. Στις ανακοινώσεις του μαθήματος θα βρουν τον σύνδεσμο για τη σύνδεσή τους στο μάθημα μέσω της πλατφόρμας Skype for Business.

Ανακοινώνεται ότι η έναρξη των παραδόσεων του μαθήματος του Χειμερινού Εξαμήνου ΑΕΦ103 Ρητορική θα γίνει την Τρίτη 13 Οκτωβρίου 2020, 18:30 – 21:00 διαδικτυακά (μέσω Skype for Business). Παρακαλούνται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που θα το παρακολουθήσουν να εγγραφούν ΑΜΕΣΑ στο μάθημα στο eClass του Πανεπιστημίου. Στις ανακοινώσεις του μαθήματος θα βρουν τον σύνδεσμο για τη σύνδεσή τους στο μάθημα μέσω της πλατφόρμας Skype for Business.

ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ: Αποκλειστικά μόνο κατόπιν συνεννόησης στο e-mail: sbouses@helit.duth.gr