Υποστήριξη διπλωματικής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Γεωργίου Πολυχρονιάδη 20 Νοεμβρίου @ 14:00 μ.μ. – 15:00 μ.μ.

Η υποστήριξη της διπλωματικής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Γεωργίου Πολυχρονιάδη με τίτλο «Η περί των Γαλατών αντίληψη κατά τους Ελληνιστικούς Χρόνους: Μεταξύ κειμένων και εικονογραφίας» θα λάβει χώρα την Παρασκευή 20/11/2020 και ώρα 14:00 π.μ. με διαδικτυακή τηλεδιάσκεψη μέσω της υπηρεσίας epresence.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να την παρακολουθήσουν να αποστείλουν μέχρι 19/11/2020 σχετικό αίτημα στο asismani@helit.duth.gr

Όλοι οι συμμετέχοντες θα λάβουν με email την σχετική πρόσκληση συμμετοχής. Εάν δεν λάβατε εντός 24ώρου την παραπάνω πρόσκληση, παρακαλούμε ελέγξτε την καρτέλα Social (αν χρησιμοποιείτε το Gmail) και τον φάκελο της ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (Spam). Αν το μήνυμα έχει επισημανθεί ως ανεπιθύμητο, αφαιρέστε την επισήμανση.

Όσοι συμμετέχουν για πρώτη φορά σε epresence τηλεδιάσκεψη θα λάβουν επιπλέον και πρόσκληση ενεργοποίησης του λογαριασμού τους και αποδοχής των όρων χρήσης της υπηρεσίας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται όλοι οι συμμετέχοντες, πριν ημερομηνία της τηλεδιάσκεψης:

1. Να συνδεθούν στην σελίδα της υπηρεσίας epresence μέσω της καρτέλας “Είσοδος”.
  2. Να ελέγξουν τον εξοπλισμό τους πραγματοποιώντας δοκιμαστική σύνδεση μέσω του “Demo Room” της υπηρεσίας του epresence.
  3. Να εντοπίσουν στην καρτέλα “Τηλεδιασκέψεις” την παραπάνω “Μελλοντική” συνεδρία  η οποία την παραπάνω ημερομηνία και ώρα θα εμφανίζεται στην ενότητα “Τρέχουσες” τηλεδιασκέψεις με ενεργό πλήκτρο για σύνδεση.

Αναλυτικές οδηγίες χρήσης της υπηρεσίας epresence είναι διαθέσιμες ΕΔΩ.