Διαδικτυακή Συνάντηση Φοιτητών/τριών Δ΄ Έτους με τον Υπεύθυνο του Έτους

Ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2021, στις 12.30, θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή ενημερωτική συνάντηση των φοιτητών/τριών του Δ΄ Έτους με τον Υπεύθυνο του Έτους, όπως ορίστηκε στην 3η/14-10-2020 συνεδρίαση της Συνέλευσης του Τμήματος, Αν. Καθ. Ι. Ντεληγιάννη.

Στη συνάντηση θα συζητηθούν θέματα σχετικά με την πορεία των σπουδών των φοιτητών/τριών, ενδεχόμενα προβλήματα, και ερωτήματα σχετικά με την πραγματοποίηση μεταπτυχιακών σπουδών.

Στη συνέχεια παρατίθεται ο σύνδεσμος SfB για τη σύνδεση στη συνάντηση:

Διαδικτυακή Συνάντηση Φοιτητών/τριών Δ΄ Έτους

Τετάρτη, Φεβρουάριος 24, 2021
12:30 – 13:30 (UTC+02:00) Αθήνα, Βουκουρέστι

Συμμετοχή στη σύσκεψη Skype

Εύχομαι να δω όσο τον δυνατόν περισσότερους/-ρες.

Καλή τύχη και επιτυχία στις εξετάσεις σας!

Γιάννης Ντεληγιάννης

ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ: Αποκλειστικά μόνο κατόπιν συνεννόησης στο e-mail: inteligi@helit.duth.gr. ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ: • Κικέρων: Πολιτικά, ρητορικά και φιλοσοφικά κείμενα. • Σενέκας ο Νεώτερος: Φιλοσοφικά κείμενα. • Ιστορία και πρόσληψη των κλασσικών ελληνικών και λατινικών κειμένων στον Δυτικό Μεσαίωνα και την Αναγέννηση: λατινικές μεταφράσεις και σχόλια. • Λατινική Παλαιογραφία, Κωδικολογία και κριτική του κειμένου.