Υποστήριξη διπλωματικής μεταπτυχιακής εργασίας του Μπουγατζέλη Ιωάννη 28 Ιουνίου @ 10:30 π.μ.

Υποστήριξη διπλωματικής μεταπτυχιακής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Μπουγατζέλη Ιωάννη

28 Ιουνίου @ 10:30 π.μ.

Η υποστήριξη της διπλωματικής μεταπτυχιακής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Μπουγατζέλη Ιωάννη με τίτλο «Γάιος Βαλέριος Κάτουλλος και Ρωμαϊκή Ερωτική Ελεγεία: πειραματισμός, (πρόδρομες) συνάφειες, συγκλίσεις και αποκλίσεις» θα λάβει χώρα τη Δευτέρα 28/06/2021 και ώρα 10:30 π.μ. με διαδικτυακή τηλεδιάσκεψη μέσω της υπηρεσίας epresence.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να την παρακολουθήσουν να αποστείλουν μέχρι 25/06/2021 σχετικό αίτημα στο asismani@helit.duth.gr

Όλοι οι συμμετέχοντες θα λάβουν με email τη σχετική πρόσκληση συμμετοχής. Εάν δεν λάβουν εντός 24ώρου την παραπάνω πρόσκληση, παρακαλούμε να ελέγξουν την καρτέλα Social (αν χρησιμοποιούν το Gmail) και τον φάκελο της ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (Spam). Εάν το μήνυμα έχει επισημανθεί ως ανεπιθύμητο, πρέπει να αφαιρέσουν την επισήμανση.

Όσοι συμμετέχουν για πρώτη φορά σε epresence τηλεδιάσκεψη θα λάβουν επιπλέον και πρόσκληση ενεργοποίησης του λογαριασμού τους και αποδοχής των όρων χρήσης της υπηρεσίας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται όλοι οι συμμετέχοντες, πριν την ημερομηνία της τηλεδιάσκεψης,:

1. Να συνδεθούν στην σελίδα της υπηρεσίας epresence μέσω της καρτέλας “Είσοδος”.
  2. Να ελέγξουν τον εξοπλισμό τους πραγματοποιώντας δοκιμαστική σύνδεση μέσω του “Demo Room” της υπηρεσίας του epresence.
  3. Να εντοπίσουν στην καρτέλα “Τηλεδιασκέψεις” την παραπάνω “Μελλοντική” συνεδρία  η οποία την παραπάνω ημερομηνία και ώρα θα εμφανίζεται στην ενότητα “Τρέχουσες” τηλεδιασκέψεις με ενεργό πλήκτρο για σύνδεση.

Αναλυτικές οδηγίες χρήσης της υπηρεσίας epresence είναι διαθέσιμες ΕΔΩ.