ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΛΩ304 “ΕΠΙΠΕΔΑ ΓΛΩΣΣΙΚΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΙΙ”, ΥΓΛΩ362 “ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ” ΚΑΙ ΕΕΓΛΩ355 “ΟΡΟΛΟΓΙΑ”

Το μάθημα κορμού ΓΛΩ304 (Επίπεδα γλωσσικής ανάλυσης ΙΙ) θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 11/10/2021. Τα μαθήματα ειδίκευσης ΥΓΛΩ362 (Γλωσσική αλλαγή) και ΕΕΓΛΩ355 (Ορολογία) θα ξεκινήσουν κανονικά την Τρίτη 5/10/2021 στις αίθουσες και τις ώρες που προβλέπει το ωρολόγιο πρόγραμμα. Παρακαλούνται οι φοιτητές/-τριες να τηρήσουν όλα τα μέτρα προστασίας και να έχουν μαζί τους τα πιστοποιητικά εμβολιασμού, νόσησης ή αποτελεσμάτων του rapid test (σύμφωνα με το προβλεπόμενο πλαίσιο της ΚΥΑ που έχει δημοσιευτεί για το άνοιγμα των πανεπιστημίων), καθώς θα διενεργηθούν έλεγχοι. Παρακαλούνται όλοι/-ες οι φοιτητές/-τριες και των τριών προαναφερόμενων μαθημάτων να εγγραφούν άμεσα στο e-class από την 1/10/2021 και εξής για να δουν το υλικό και τις πληροφορίες για το μάθημά τους (σημ.: έχει γίνει εκκαθάριση/απεγγραφή των φοιτητών που γράφτηκαν το 2020).

Εκ μέρους του Επ. Καθηγητή Γλωσσολογίας κ. Ασημάκη Φλιάτουρα