Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

Υποστήριξη διπλωματικής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Μ. Γκαμπέλη

Απρίλιος 20 @ 12:00 μμ

Η υποστήριξη της διπλωματικής μεταπτυχιακής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Γκαμπέλη Ματθαίου με τίτλο «Διονύσιος ο ρήτωρ. Έξι ιστορίες και ένα σημείωμα του κώδικα Ι 104 της Μεγίστης Λαύρας. Κριτική έκδοση.» θα λάβει χώρα την Τρίτη 20/04/2021 και ώρα 12:00 το μεσημέρι με διαδικτυακή τηλεδιάσκεψη μέσω της υπηρεσίας epresence.

Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν να την παρακολουθήσουν να αποστείλουν μέχρι 19/04/2021 σχετικό αίτημα στο asismani@helit.duth.gr

Όλοι οι συμμετέχοντες θα λάβουν με email τη σχετική πρόσκληση συμμετοχής. Εάν δεν λάβουν εντός 24ώρου την παραπάνω πρόσκληση, παρακαλούμε να ελέγξουν την καρτέλα Social (αν χρησιμοποιούν το Gmail) και τον φάκελο της ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (Spam). Εάν το μήνυμα έχει επισημανθεί ως ανεπιθύμητο, πρέπει να αφαιρέσουν την επισήμανση.

Όσοι συμμετέχουν για πρώτη φορά σε epresence τηλεδιάσκεψη θα λάβουν επιπλέον και πρόσκληση ενεργοποίησης του λογαριασμού τους και αποδοχής των όρων χρήσης της υπηρεσίας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Παρακαλούνται όλοι οι συμμετέχοντες, πριν την ημερομηνία της τηλεδιάσκεψης,:

1. Να συνδεθούν στην σελίδα της υπηρεσίας epresence μέσω της καρτέλας “Είσοδος”.
  2. Να ελέγξουν τον εξοπλισμό τους πραγματοποιώντας δοκιμαστική σύνδεση μέσω του “Demo Room” της υπηρεσίας του epresence.
  3. Να εντοπίσουν στην καρτέλα “Τηλεδιασκέψεις” την παραπάνω “Μελλοντική” συνεδρία  η οποία την παραπάνω ημερομηνία και ώρα θα εμφανίζεται στην ενότητα “Τρέχουσες” τηλεδιασκέψεις με ενεργό πλήκτρο για σύνδεση.

Αναλυτικές οδηγίες χρήσης της υπηρεσίας epresence είναι διαθέσιμες ΕΔΩ.

Λεπτομέρειες

Ημερομηνία: