Φόρτωση Εκδηλώσεις

2
3
4

Εργαστήριο Παπυρολογίας και Παλαιογραφίας: Διάλεξη με τίτλο «Αρχιτεκτονική και ακουστική του αρχαίου θεάτρου»

Εργαστήριο Έρευνας για τη Νεοελληνική και Συγκριτική Φιλολογία: Ομιλία με τίτλο «Ο ποιητής Παύλος Σιδηρόπουλος και τα Εξάρχεια: Σημεία συνάντησης»

6
7
8
9

Διάλεξη του Κ. Πλαστήρα με θέμα «Σταθμοί στη λογοτεχνία της Θεσσαλονίκης μέσα από τα λογοτεχνικά περιοδικά της πόλης, 1912-1980»

Εργαστήριο ΔΟΣΥΠ με τίτλο “Αποφοίτηση: Καλώς ήρθατε στον κόσμο των ενηλίκων!”

Εργαστήριο Παπυρολογίας και Παλαιογραφίας: Διάλεξη με τίτλο «Αρχαία Ελληνική Φιλοσοφία»

Εργαστήριο Έρευνας για τη Νεοελληνική και Συγκριτική Φιλολογία: Ομιλία με τίτλο «Από τα Τρία ελληνικά μονόπρακτα στον Ανάπλου: Ειρωνικές τεχνικές εξαπάτησης και προσωπεία στο έργο του Θανάση Βαλτινού»

Υποστήριξη διδακτορικής διατριβής της υποψηφίας διδάκτορος Ντινούδη Σταυρούλας

14