Ενημέρωση για την Κλασική Ειδίκευση

15/11/2023 @ 11:30 πμ - 12:30 μμ

Ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023, 11:30-12:30, θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση για την Κλασική Ειδίκευση του Τ.Ε.Φ. στην αίθουσα Β΄.

Η ενημέρωση απευθύνεται τόσο στους/στις φοιτητές/τριες που έχουν επιλέξει την Κλασική Ειδίκευση (περσινής ή φετινής εισαγωγής στην Ειδίκευση ή και παλαιότερους/ες) όσο και στους/στις φοιτητές/τριες Α΄ και Β΄ έτους, οι οποίοι/ες ενδιαφέρονται να ενημερωθούν για την Κλασική Ειδίκευση, τα μαθήματα σε Προπτυχιακό και Μεταπτυχιακό επίπεδο, την κινητικότητα μέσω Erasmus+ προς Πανεπιστήμια του εξωτερικού, το Εργαστήριο, τα Ερευνητικά Προγράμματα και άλλες επιστημονικές δράσεις που υλοποιούνται στο πλαίσιο της Ειδίκευσης, επαγγελματικές προοπτικές των αποφοίτων της Ειδίκευσης, κ.άλ. Θα υπάρξει επίσης χρόνος για ερωτήσεις των φοιτητριών/τών και συζήτηση με τα μέλη Δ.Ε.Π. της Ειδίκευσης.

Η παρουσία σας είναι ιδιαιτέρως ευπρόσδεκτη!

15/11/2023
11:30 πμ - 12:30 μμ