Διαδικτυακή επιμορφωτική συνάντηση για τη χρήση της Πλατφόρμας Εκπαιδευτικών Σεναρίων «edu.mythotopia.eu»

21/09/2022 @ 6:30 μμ - 8:00 μμ

Διαδικτυακή επιμορφωτική συνάντηση για εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για τη χρήση της Πλατφόρμας Εκπαιδευτικών Σεναρίων «edu.mythotopia.eu»

Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου 2022, 6.30-8.00 μ.μ.

Σύνδεσμος ζωντανής μετάδοσης: https://tinyurl.com/ddelive

Η επιμορφωτική συνάντηση υλοποιείται από την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ροδόπης και το Τμήμα Ελληνικής Φιλολογίας του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης, στο πλαίσιο του Υποέργου 2 «Δράσεις Τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας (Τ.Ε.Φ.) Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης (Δ.Π.Θ.)» της Πράξης «Μυθολογικές Διαδρομές στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη» με κωδικό ΟΠΣ 5047101, Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020».

21/09/2022
6:30 μμ - 8:00 μμ